Ruszaj w Drogę

Co warto zobaczyć w południowo-zachodniej części województwa pomorskiego? Sprawdzimy i z miejsc, które zobaczymy ułożymy dla Ciebie nowy przewodnik.

Ruszamy w Drogę! A Ty możesz wyruszyć z nami. Wirtualnie. Włącz powiadomienia, oglądaj nasze filmowe relacje i zdjęcia prosto z Drogi. Na blogu podpowiadamy jak to zrobić. Ruszamy w piątek 18 maja i przez 10 dni nadajemy dla Ciebie na żywo.

Wiesz co powinniśmy zobaczyć w rejonie od Czerska po Słupsk? Koniecznie daj znać.

 
Ruszamy w Drogę! Oglądaj nasze filmowe relacje na żywo i obserwuj jak odkrywamy nieoczywiste miejsca na północy Polski. Czym zaskoczy nas Pomorskie?
RUSZAJWDROGE.PL
 

 

 

 

 

O BLOGU RUSZAJ W DROGĘ

 

Cześć! Jesteśmy Kasia i Maciej Marczewscy. Od 2012 roku tworzymy pozytywny przewodnik po najciekawszych miejscach w Polsce. Pokazujemy gdzie warto pojechać i co warto zobaczyć. Prowadzimy podróżnicze warsztaty i dzielimy się sprawdzonymi pomysłami na wycieczki po Polsce na spotkaniach Klubu Ruszaj w Drogę!. Występujemy regularnie w mediach i cały rok jesteśmy #wDrodze - w prawdziwej lub wirtualnej pisząc o Polsce.

KIM JESTEŚMY?           DLACZEGO PISZEMY?           CO ROBIMY?           Z KIM WSPÓŁPRACUJEMY?          NASZE PREZENTACJE

 

Dostęp do danych działki - zabezpieczonych hasłem

(bezpieczne połączenie z przeglądarki Chrome )

Rodzinny Ogród Działkowy 

"ŚWIT"

w Bydgoszczy